Detail PRIMA POPTÁVKA

Poptávám službu - Pozice elektromontér - silnoproud (Více jak měsíc po zadání)

Číslo poptávky:54494
Založeno:02.08.2022 15:27
Platnost do:27.08.2022 00:00 (Po zadání)
Detail poptávky:NADPIS: např. rekonstrukce, zboží, poptávám, nemovitost atd
Pozice elektromontér - silnoproud

POPIS: např. popis zakázky, zboží, materiálu apod..
POPTÁVKA:
Pracovník na pozici elektromontér - silnoproud.
- pro naši ryze českou energetickou společnost založenou v roce 1999, která je silným a stabilním partnerem společností EG.D a ČEZ Distribuce poskytující komplexní služby v oblasti distribuční energetiky, nabíjecích stanic pro elektromobily, obnovitelných zdrojů a veřejného osvětlení, hledáme formou výběrového řízení nového kolegu / kolegyni na pozici elektromontér - silnoproud
Co Vás čeká:
- možnost nabrat zkušenosti v oboru elektro
- profesní a kariérní růst
-elektromontážní práce – zapojování rozvaděčů, pokládky a montáže kabelů, údržba a revize trafostanic a rozvoden všech typů NN, VN, VVN
Co od Vás očekáváme:
- SŠ vzdělání v oboru elektro, popřípadě odborné vyučení
osvědčení o způsobilosti v elektrotechnice - vyhláška 50/1978 Sb. § 6
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce s PC na uživatelské úrovni (Microsoft Office - Word, Excel)
- manuální zručnost, pracovitost, samostatnost a odpovědný přístup k práci
Co u nás získáte:
- nástupní mzda od 32.000,- Kč
- až 5 týdnů dovolené
- proplácené přesčasy, příplatky za práci mimo pracovní dobu, o víkendech a za držení pohotovosti
- školení
- možnost firemní rekreace
- příspěvek na penzijní připojištění
- výborná káva
- přátelské prostředí, osobní přístup, pravidelnou a včasnou měsíční mzdu
- nástup možný ihned jak na HPP tak OSVĆ
- Jihomoravský kraj

Poptávka je i pro FREE klienty a s kontakty na zadavatele zdarma. Stačí se registrovat.
NEDOVOLÁTE SE - UŽ MAJÍ DODAVATELE – JEN SROVNÁNÍ CEN ČI KONKURENCE

Na ABC zakázky publikujeme jen malou část která zbyla našim externím asistentům. Ti pracují za vás a podle vašich potřeb.
Prvním hovorem s investorem / zadavatelem analyzizují bonitu zakázky např. nejde-li jen srovnání ceny nebo konkurenční průzkum či nerentabilní realizaci.
Náš pracovník a váš externí asistent tak pracuje pro i za vás a vyhledává optimální zakázky k realizaci.

Ušetříte tak náklady na vlastní zaměstnance.
Více informací na chatu ABC zakázky, tel. +420 704 510 345 nebo info@abczakazky.cz

Kontakt

PRIMA POPTÁVKA

Osobně nebo telefonicky předjednaný projekt, který Online obchodník zajistí pro VIP klienta – dodavatele.
Speciální obchodní příležitost pro zvýšení tržeb, referencí, ale i zisku nebo rychle nahradíte spadlou – zrušenou zakázku.

Nejste přihlášen /přihlášení zde/ nebo registrován /registrace zde/

SEZNAM POPTÁVEK