Detail FREE poptávky

Pracovník - obchodní konzultant (Po zadání)

Číslo poptávky:25039
Založeno:23.02.2017 22:08
Platnost do:05.03.2017 00:00 (Po zadání)
Detail poptávky:POPTÁVKA: např. stavba, rekonstrukce, zboží, materiál, nemovitost atd
Pracovník - obchodní konzultant

POPIS: např. popis zakázky, zboží, materiálu apod..
VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE:
Přijmeme do pracovního poměru - Obchodní konzultant
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Ve všem co děláme, vidíme hlubší smysl a rádi mezi nás přijmeme novou tvář, která to cítí stejně.
Dáme ti možnost podílet se s námi na společných cílech a vizích.
- budeš klíčovým hráčem našeho týmu, který otevírá dlouhodobou spolupráci s našimi klienty
- výraznou možnost růstu ve firmě
- práci v super kolektivu malé dynamické firmy
- naučíš se aplikovat principy, které učíme naše klienty
- staneš se součástí týmu, který Ti dá prostor zazářit

Jdeš do toho? Zašli nám své CV a pokud postoupíš do užšího výběru kandidátů, pošleme Ti další instrukce k výzvě.

Počítačové znalosti - uživatelské
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Řidičský průkaz, sk. B
Našim cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem, v rámci které u nás absolvuje semináře, workshopy a osobní konzultace. Pro mnohé firmy se stáváme partnerem i na několik let, kdy spolupracujeme jak s majitelem, tak s celými týmy.

PRIMA POPTÁVKA S GARANCÍ A NAVOLANOU SCHŮZKOU
Vyhnete se zpracování nabídky "do zdi" nebo pozdnímu telefonátu.
Více informací na tel: +420 777 833 258

TERMÍN: např. dohodou
dohodou

CENA: např. dohodou
dohodou

Cena zde uvedená je pouze informační.
ZÁKAZNICKÁ LINKA 24 hod.: doplňte tel. číslo nebo jiný kontakt a náš asistent (24 hod. denně) Vás zkontaktuje, poradí a odpoví na dotazy i odborné a klientské požadavky

Kontakt

Nejste přihlášen /přihlášení zde/ nebo registrován /registrace zde/